wrz 08
Tydzień 6

Tydzień 6

Rozkład zajęć na tydzień 6 (04-10.09.2017)

[dropcap]T[/dropcap]ydzień 6 trwa. Plan jest prosty, ale bardzo wymagający. Wymagający ze względu na pewne ciśnienie, które sobie wytworzyłam. Jest to tydzień pełen obaw i wątpliwości. A dlaczego? Przeczytacie poniżej.

Tydzień 6

  1. Koniec skupiania się wyłącznie na HTML i CSS!
  2. Nastawienie psychiczne na naukę JavaScript.

Także sami widzicie, że plan jest naprawdę krótki. Ale krótki jest tylko pozornie. Ponieważ jak „wchodzimy” w coś to na każdym kroku okazuje się, że jest jeszcze coś czego nie wiemy. I tak jest właśnie z HTMLem i CSSsem. Ja jestem w stanie codziennie odkrywać coś nowego. Schemat działania coraz mniej mnie zaskakuje, ale mimo wszystko, no powiedzmy sobie szczerze, jestem świeżakiem. Nie tym z Biedronki, którego każde dziecko chce mieć, ale mimo wszystko czuję się jak świeżak 🙂 .

JavaScript to temat, który lekko mnie przeraża. W sumie nie wiem dlaczego, ale pozostaje taka niewiadoma czy dam sobie radę? Czy JavaScript mnie nie pokona? Ale, ale, ale rozpisywać się tutaj nie będę, bo przecież to rozkład zajęć a nie pamiętnik 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ladybu9
4 lat temu

Spokojnie, poradzisz sobie:) JavaScript nie jest groźna. A z drugiej strony nie ma się co przejmować – nawet programiści z wieloletnim doświadczeniem czasem drżą przed nauką nowej technologii. Albo inaczej – technologia, której używają już od roku czy dwóch nadal ich zaskakuje i… wkurza:D Taka branża;)

Natalia
4 lat temu
Reply to  ladybu9

Ach dopiero dzisiaj zobaczyłam Twój komentarz. Przepraszam!
Dziękuję Ci za słowa otuchy. Często jest tak, że na początku rzeczy wydają nam się trudne i nie do przeskoczenia. Jednak jak już uda nam się spiąć tyłek to jakoś to idzie 🙂
A ja już prawie witałam się z gąską (JS) a tu figa. Znalazłam sobie nową wymówkę. Ale co się odwlecze…. 🙂