sie 06
Photo by Neven Krcmarek on Unsplash

2017.08.06 – Podsumowanie tygodnia 1

Tydzień pierwszy właśnie za kilka godzin się skończy. I co? I nic. Niestety nie udało mi się podołać wszystkim zadaniom. Trochę brzmi to strasznie, że pierwszy tydzień, pierwsze wyzwania i dałam ciała, ale jest radość!


Osz te upały

Niestety w pierwszym tygodniu nie udało mi się zdobyć uśmiechniętej buzi, tak jak to zdobywają dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Przy planowaniu zadań nie wzięłam pod uwagę tzw. czynnika ludzkiego i czynnika pogodowego. Tym czynnikiem ludzkim są moje dzieciaki. Cały ten tydzień oraz kolejny spędzam sama z nimi „wakacje od przedszkola” u babci.

O ile dzieci ogarniam i o 20:30 zazwyczaj już śpią, tak pogoda dała mi się mocno w kość. Sorry ale przez 6 dni było 36 stopni C. O godzinie 21:00 było trochę chłodniej – noooo 30 stopni, w porywach do 28… Po całym dniu nadążania za dziećmi w afrykańskim upale myślałam tylko o jednym… o prysznicu.

I wiecie co Wam powiem? Mimo, że nie udało mi się wykonać całego planu to i tak jestem zadowolona. Bo jednak blog postawiony. Zrobiłam brakujące SEO, dodałam Analyticsa – teraz widzę Wasze odwiedziny 🙂 Część footer jeszcze czeka, ale w sumie nie jest mega pilna.

Nie obejrzałam filmu 🙁 Tzn. obejrzałam 6 minut, ale stwierdziłam, że jestem tak padnięta, że oglądanie tylko po to, żeby obejrzeć, bez zrozumienia jest totalnie bez sensu.

Poza światem wewnętrznym

Zrobiłam jeszcze jedną rzecz. Na grupie FB #mamo pracuj w IT (https://www.facebook.com/groups/189008238160422/) wrzuciłam linka do tego bloga. Jest to poniekąd jednoznaczne z tym, że świat – nawet taki niewielki – dowiedział się o moich zamiarach. To już nie są zamiary tylko wewnątrz mnie. Ujrzały one światło dzienne. Nie zostało teraz nic innego, jak rozwijać się. Z dnia na dzień. Coraz bardziej i mocniej.

Aaaa i wiecie co jeszcze? Cieszę się! Cieszę się tym, że Będę Programistką!

Ciał! Natka.

 

Źródło zdjęcia: Photo by Neven Krcmarek on Unsplash

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments