Paź 22
BedeProgramistka.pl-community-partenerem-Tech-Lead

BedeProgramistka.pl Community Partnerem Tech Leaders

Kilka dni temu nagrałam na FB video, w którym mówiłam Ci, że blog BedeProgramistka.pl został Community Partnererem fantastycznego wydarzenia, jakim jest Tech Leaders.

Uwielbiam takie wydarzenia, dzięki którym możesz zrobić tak duży krok na przód w swoim rozwoju. Uważam, że rozmowy z doświadczonymi osobami, które przeszły już tę ścieżkę, którą Ty dopiero rozpoczynasz są na wagę złota.

Przeczytaj poniżej najważniejsze informacje.

 

Rusza trzecia edycja programu mentorskiego Tech Leaders

Z końcem listopada br. do końca marca przyszłego roku potrwa edycja programu mentorskiego Tech Leaders. Jest on dedykowany dla kobiet w IT, które chcą rozwijać idee biznesowe lub karierę zawodową. Przeznaczony jest również dla kobiet, które chcą wejść do branży nowych technologii i znaleźć tam swoją ścieżkę rozwoju.

Ideą programu mentorskiego jest stworzenie swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i rozwijania możliwości w życiu zawodowym, korzystając ze wsparcia doświadczonych mentorów. “Do udziału w Tech Leaders może zgłosić się każda dziewczyna, czy kobieta. Nie mamy barier wiekowych, ani również lokalizacyjnych. Ważny dla nas jest zapał, chęć do nauki i rozwoju. Program przeznaczony jest dla kobiet na różnym poziomie zaawansowania, od tych stawiających swoje pierwsze kroki w IT, po te bardzo zaawansowane w temacie” – mówi Ewelina Wołoszyn, organizator Tech Leaders.

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 100 uczestniczek z całego świata. Trzecia edycja wygląda analogicznie, każda z uczestniczek będzie mogła współpracować z jednym, wybranym mentorem w czasie indywidualnych sesji mentorskich. Częstotliwość i rodzaj spotkań – online/offline jest ustalana indywidualnie przez mentora i mentee, w zależności od potrzeb. Uczestniczka sama wybiera mentora na podstawie biogramu i w odniesieniu do sfery, w której chce się rozwijać. Program potrwa cztery miesiące. “Tech Leaders to cztery miesiące rewelacyjnej przygody, w czasie której każda z uczestniczek ma szansę rozwinąć skrzydła w wybranej przez siebie dziedzinie. To od nich zależy jakie zagadnienia będą realizowane” – mówi Anna Szwiec, organizator Tech Leaders.

W gronie mentorów pojawią się eksperci związani m.in. z programowaniem w różnych językach, uczeniem maszynowym, sztuczną inteligencją, fizyką kwantową, User Experience, marketingiem, Public Relations, sprzedażą, planowaniem i rozwojem biznesu, finansowaniem startupów, komercjalizacją badań naukowych, zarządzaniem zespołami.

Organizatorem Tech Leaders jest społeczność Women in Technology. W gronie międzynarodowych Partnerów znalazły się m.in.: Women Techmakers, Google Developers.  

Wydarzenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, uczestniczki będą wybrane spośród zgłoszeń. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić aplikację dostępną na stronie od 30 października do 15 listopada br. na stronie: http://techleaders.eu.

Kontakt do organizatorów:

Ewelina Wołoszyn

+48 663 121 699

ewelina.woloszyn@gmail.com

BedeProgramistka.pl Community Partnerem Tech Leaders

Ponieważ z całych sił wierzę w moc tego wydarzenia bardzo Was zachęcam do udziału w programie. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Rozmowy z mentorem możesz przeprowadzać online. Nie ma też znaczenia ile masz lat oraz jakie masz wykształcenie. Najważniejsze, żebyś chciała się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i żeby Twoje zainteresowania były dopasowane do zainteresowań i specjalizacji wybranego mentora.

Ciał! Natka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o