Natalia Sokołowska

Poznajmy się!

Nazywam się Natalia Sokołowska, ale przyjaciele mówią na mnie Natka. Wierzę, że i my zostaniemy przyjaciółmi, dlatego wszystkie moje posty do Ciebie podpisuję – Ciał! Natka.
W lipcu 2017 roku postanowiłam, że Będę Programistką. Codziennie małym krokami wdrażam ten plan, aby każdego dnia być coraz bliżej celu.

Doświadczenie zawodowe

Z wykształcenia jestem socjologiem i psychologiem. Przez ostatnie 6 lat pracowałam jako Project Manager w agencji marketingowej. Przygotowywałam i realizowałam eventy reklamowe. Dzięki temu doskonale potrafię zarządzać dużą grupą ludzi oraz jednocześnie prowadzić kilkanaście projektów. Świetnie radzę sobie w sytuacjach kryzysowych, z których zawsze znajduję dobre wyjście. Mam wrodzoną zdolność pokonywania przeszkód. Jestem uparta i zdeterminowana by osiągnąć cel. Lubię wyzwania oraz pracę na najwyższych obrotach. Potrafię słuchać, rozumiem problemy innych oraz chętnie dzielę się wiedzą, którą posiadam.

Strony WWW i Social Media

Komputery od zawsze były moją pasją. Już jako nastolatka „robiłam” strony internetowe. Do tej pory były to projekty oparte o CMS WordPressa. Od lipca 2017 zgłębiam tajniki „prawdziwego” programowania Front-endu. Uczestniczę w wielu kursach, aby moja wiedza była coraz szersza.
Przez kilka lat prowadziłam od A do Z sklep internetowy z autorską odzieżą dla dzieci.
Prowadzę kilka profili Social Media na FB – największy liczy ponad 4000 użytkowników.

Natka prywatnie

Mam 30 lat. Pochodzę z Krosna w województwie podkarpackim. Mieszkam w Warszawie. Znajomi uważają mnie za człowieka-orkiestrę. Jeśli chcę się czegoś nauczyć to zrobię to! Tak też było z szyciem na maszynie 😉
Mam męża, który wspiera mnie w moich marzeniach oraz 2 cudownych dzieci: córkę Lilianę i syna Jeremiego.

Razem – Ty i Ja!

Podczas mojej nauki obiecuję, że pomogę też Tobie. Lubię dzielić się zdobytą wiedzą. Doceniam proste, ale przy tym, skuteczne rozwiązania. Bardzo dobrze wyszukuję odpowiedzi na nurtujące pytania. Zobaczysz, że razem osiągniemy nasz cel, którym jest Front-end. Mam nadzieję, że rozgościsz się tu mnie na dobre.

O mnie w mediach

GirlsGoneTech – Nauka nauki programowania – Przeczytaj

Marketing i Biznes – Pomyślała: Będę Programistką! Nie tylko nią została, ale i stworzyła o tym bloga – Przeczytaj